Genel Başkanımız sayın Tayyip DALGIN, beraberindeki Genel Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Bitlis Ziyaretini gerçekleştirdi.

2021-01-04 12:42:25

Genel Başkanımız sayın Tayyip DALGIN, beraberindeki Genel Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Bitlis Ziyaretini gerçekleştirdi.

Ziyarette Genel Başkanımız Tayyip Dalgın’a, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Aybay Tunceli İl başkanımız Semin Ergin yanı sıra Bitlis il başkanımız ve il yöneticilerimiz eşlik etti.

Tatvan Halk Eğitim Merkezi müdürü Sayın Kazım Acar , Tatvan ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Abdullah Yüzer, Tatvan Sosyal Güvenlik Kurumı ilçe Müdürü Sayın Hatice Atsay ile görüşen Genel Başkanımız Tayyip DALGIN

Şehit Gazi sen üyelerimizin yanı sıra Bitlis’in tüm sorunlarına da yakın ilgili gösterdiklerini ve bu topraklarda doğmuş olmanın getirdiği ayrı bir özenle, bu bölgeyi çok daha fazla önemsiyoruz. Burada yaşayan vatandaşlarımız için güzel olan tüm çalışmaların içerisinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sendika olarak, Bitlis ve Bölge de Şehit yakınlarımızın ve vatan sever üyelerimizin sorunlarının çözüme kavuşturulması için üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kurum amirleri Şehit Gazi Sen’in verdiği katkılar bizler için büyük önem taşımaktadır. Göstermiş olduğumuz hassasiyete ve çalışma azmimize teşekkür ettiler

Genel Başkanımız Bitlis ziyaretinden sonra Van , Hakkari ile bölge ziyaretlerine devam edecektir.